112 ASPEREN

Ambulance naar Dirk Willemszstraat in Asperen
Tue, 21 Feb 2017 09:04:42 +0100
b2 4147EA dirk willemszstraat asperen gezondheid 9882
Ambulance met gepaste spoed naar Leerdamseweg in Asperen
Thu, 16 Feb 2017 09:16:54 +0100
a2 4147BL leerdamseweg asperen dia 8951
Ambulance naar van Langerakstraat in Asperen
Wed, 15 Feb 2017 09:46:34 +0100
b2 4147BG van langerakstraat asperen incident zamb 8759
Ambulance naar Schepenlaan in Asperen
Wed, 08 Feb 2017 14:05:09 +0100
b1 4147GK schepenlaan asperen gezondheid 7479
Ambulance naar Schepenlaan in Asperen
Mon, 06 Feb 2017 12:56:16 +0100
b1 4147GK schepenlaan asperen gezondheid 7115
Traumaheli met spoed naar Eikenlaan in Asperen
Fri, 03 Feb 2017 21:48:47 +0100
a1 4147GL eikenlaan asperen dia 6684

meer...

Ambulance met gepaste spoed naar Eikenlaan in Asperen
Fri, 03 Feb 2017 21:47:54 +0100
a2 4147GL eikenlaan asperen dia 6683
Ambulance met gepaste spoed naar Schoutlaan in Asperen
Wed, 01 Feb 2017 12:31:29 +0100
a2 4147EV schoutlaan asperen gezondheid 6133
Ambulance met gepaste spoed naar Schoutlaan in Asperen
Wed, 01 Feb 2017 12:29:13 +0100
a2 4147EV schoutlaan asperen gezondheid 6131
Ambulance met gepaste spoed naar Leerdamseweg in Asperen
Fri, 27 Jan 2017 15:06:34 +0100
a2 4147BL leerdamseweg asperen gezondheid 5108
Ambulance met spoed naar Vrouwe Elburgstraat in Asperen
Fri, 27 Jan 2017 12:57:47 +0100
a1 4147AR vrouwe elburgstraat asperen gezondheid 5080
Ambulance naar Schutterij in Asperen
Fri, 27 Jan 2017 10:54:00 +0100
b1 4147GT schutterij asperen gezondheid 5048
Brandgerucht op Drostlaan in Asperen, brandweer met spoed ter plaatse
Wed, 25 Jan 2017 21:22:00 +0100
prio 1 drostlaan asperen br brandgerucht rpn 6331 inc 11026
Ambulance met gepaste spoed naar Oude Zuiderlingedijk in Asperen
Wed, 18 Jan 2017 11:14:57 +0100
a2 oude zuiderlingedijk asperen dia 3360
Ambulance met gepaste spoed naar van Arkelstraat in Asperen
Mon, 16 Jan 2017 01:08:12 +0100
a2 4147EL van arkelstraat asperen dia 2947
Ambulance met spoed naar van Arkelstraat in Asperen
Sun, 15 Jan 2017 20:45:13 +0100
a1 4147EL van arkelstraat asperen 2916

112 ASPEREN

Latitude: 51.8833333 | Longitude: 5.1166667