— Nieuws ASPEREN

112 in ASPEREN


Ambulance met spoed naar van Langerakstraat in Asperen
Fri, 30 Jan 2015 23:44:42 +0100 a1 18177 van langerakstraat 4147BJ asperen ritnr 4348

Ambulance met gepaste spoed naar Q. de Palmestraat in Asperen
Fri, 30 Jan 2015 16:25:34 +0100 a2 4147EB q. de palmestraat asperen 5392

Ambulance naar van Boetzelaerstraat in Asperen
Fri, 30 Jan 2015 10:50:21 +0100 b1 18177 van boetzelaerstraat 4147EG asperen ritnr 4223

Ambulance met spoed naar Drostlaan in Asperen
Tue, 27 Jan 2015 13:56:47 +0100 a1 18175 drostlaan 4147GE asperen ritnr 3806

Ambulance naar Laantje van Vermeer in Asperen
Sun, 18 Jan 2015 23:23:17 +0100 b1 4147GW laantje van vermeer asperen gezondheid 3261

Ambulance met spoed naar Middelweg in Asperen
Fri, 16 Jan 2015 20:52:38 +0100 a1 18194 middelweg 4147AV asperen ritnr 2304

meer...

Ambulance naar van Boetzelaerstraat in Asperen
Mon, 12 Jan 2015 13:45:40 +0100 b1 4147EJ van boetzelaerstraat asperen gezondheid 2153

Ambulance met gepaste spoed naar Molenwal in Asperen
Sat, 10 Jan 2015 11:03:58 +0100 a2 4147AH molenwal asperen 1812

Wateroverlast op Eikenlaan in Asperen, brandweer met gepaste spoed ter plaatse
Fri, 02 Jan 2015 18:03:19 +0100 prio 2 eikenlaan asperen hv wateroverlast rpn 6331 inc 1059

Automatisch brandalarm op Leerdamseweg in Asperen, brandweer met spoed ter plaatse
Mon, 29 Dec 2014 22:51:31 +0100 prio 1 733-7006 hotel de schildkamp leerdamseweg asperen oms brandmelding rpn 6331 inc 160331

Ambulance met gepaste spoed naar Molenwal in Asperen
Tue, 23 Dec 2014 13:27:34 +0100 a2 4147AH molenwal asperen gezondheid 62335

Ambulance met spoed naar van Langerakstraat in Asperen
Tue, 23 Dec 2014 10:35:45 +0100 a1 4147BG van langerakstraat asperen gezondheid 62281

Ambulance met gepaste spoed naar Beukenlaan in Asperen
Sat, 20 Dec 2014 20:05:42 +0100 a2 4147GR beukenlaan asperen dia 61876

Ambulance met gepaste spoed naar Drostlaan in Asperen
Fri, 19 Dec 2014 22:55:50 +0100 a2 4147GG drostlaan asperen dia 61724

Ambulance met gepaste spoed naar Vroedschap in Asperen
Mon, 15 Dec 2014 12:54:16 +0100 a2 4147ES vroedschap asperen 60867

Ambulance met gepaste spoed naar Leerdamseweg in Asperen
Mon, 15 Dec 2014 08:25:19 +0100 a2 4147BL leerdamseweg asperen 60804

Share |
- USA: TimelyTown.com - Nederland: Nieuwsdorp.nl -