112 ASPEREN

Ambulance met gepaste spoed naar Leerdamseweg in Asperen
Fri, 26 Aug 2016 23:50:10 +0200
a2 4147BL leerdamseweg asperen dia 42642
Ambulance met gepaste spoed naar Pruimendreef in Asperen
Fri, 26 Aug 2016 04:11:06 +0200
a2 4147HD pruimendreef asperen dia 42438
Ambulance met gepaste spoed naar van Boetzelaerstraat in Asperen
Thu, 25 Aug 2016 03:14:25 +0200
a2 4147EG van boetzelaerstraat asperen gezondheid 42205
Ambulance met gepaste spoed naar Vroedschap in Asperen
Thu, 18 Aug 2016 06:26:55 +0200
a2 4147ES vroedschap asperen dia 41007
Ambulance met gepaste spoed naar Leerdamseweg in Asperen
Tue, 16 Aug 2016 09:16:19 +0200
a2 4147BL leerdamseweg asperen dia 40654
Ambulance met gepaste spoed naar Leerdamseweg in Asperen
Tue, 16 Aug 2016 09:11:32 +0200
a2 4147BL leerdamseweg asperen dia 40650

meer...

Ambulance naar Achterstraat in Asperen
Mon, 15 Aug 2016 12:23:02 +0200
b1 4147AA achterstraat asperen gezondheid 40529
Ambulance met gepaste spoed naar Molenwal in Asperen
Sat, 13 Aug 2016 21:01:33 +0200
a2 4147AH molenwal asperen dia 40289
Ambulance naar Beukenlaan in Asperen
Fri, 12 Aug 2016 11:34:24 +0200
b1 4147GR beukenlaan asperen gezondheid 40018
Ongeval met gevaarlijke stoffen op Drostlaan in Asperen, brandweer met spoed ter plaatse
Tue, 09 Aug 2016 20:37:32 +0200
prio 1 drostlaan asperen hv aardgas lage druk ogs: inc 105815
Brandweer met spoed naar Drostlaan in Asperen
Tue, 09 Aug 2016 20:34:29 +0200
prio 1 drostlaan asperen hv ogs: aardgas lage druk rpn 6331 6091 inc 105815
Ambulance met gepaste spoed naar Schepenlaan in Asperen
Fri, 22 Jul 2016 12:28:41 +0200
a2 4147GK schepenlaan asperen dia 36566
Ambulance met gepaste spoed naar Meerdijk in Asperen
Mon, 18 Jul 2016 16:00:12 +0200
a2 meerdijk asperen dia 35443
Buitenbrand op Meerdijk in Asperen, brandweer met spoed ter plaatse
Tue, 12 Jul 2016 17:21:03 +0200
prio 1 meerdijk asperen br buiten rpn 6331 inc 91927
Brandweer met gepaste spoed naar Asperen
Sat, 09 Jul 2016 19:40:53 +0200
prio 2 lingwal 28 asperen dv aan instanties inzet: sib rpn 6091 inc 90322
Schip in nood op Achterstraat in Asperen, brandweer met gepaste spoed ter plaatse
Sat, 09 Jul 2016 18:36:00 +0200
prio 2 achterstraat asperen hv schip in nood inzet: sib rpn 6331 6311 inc 90322

112 ASPEREN

Latitude: 51.8833333 | Longitude: 5.1166667