112 BOEKEL

Ambulance met spoed naar Het Goor in Boekel
Thu, 30 Jul 2015 20:31:50 +0200
dia: a1 5427PH : het goor boekel obj: rit: 33267
Ambulance met spoed naar De Eiken in Boekel
Mon, 27 Jul 2015 22:34:55 +0200
a1 5427SX : de eiken boekel obj: rit: 32879
Ambulance met gepaste spoed naar De Vlonder in Boekel
Sun, 26 Jul 2015 22:44:12 +0200
dia: a2 5427DB : de vlonder boekel obj: rit: 32743
Ambulance met gepaste spoed naar Kennedystraat in Boekel
Thu, 23 Jul 2015 20:04:37 +0200
a2 5427CH : kennedystraat boekel obj: rit: 32299
Ambulance met spoed naar Rutger van Herpenstraat in Boekel
Tue, 21 Jul 2015 18:29:08 +0200
a1 5427AD : rutger van herpenstraat boekel obj: rit: 32047
Brandweer met spoed naar Julianastraat in Boekel
Mon, 20 Jul 2015 07:40:53 +0200
alarm totale post boekel > brand wegvervoer: julianastraat boekel 0531ts

meer...

Ambulance met gepaste spoed naar Erpseweg in Boekel
Sat, 18 Jul 2015 21:53:27 +0200
dia: a2 5427PG : erpseweg boekel obj: rit: 31617
Ambulance met gepaste spoed naar Wielewaallaan in Boekel
Sat, 18 Jul 2015 07:39:14 +0200
dia: a2 5427SK : wielewaallaan boekel obj: rit: 31529
Ambulance met gepaste spoed naar Kloosterlaan in Boekel
Thu, 16 Jul 2015 19:33:30 +0200
dia: a2 5427BX : kloosterlaan boekel obj: rit: 31268
Ambulance met gepaste spoed naar Kluisstraat in Boekel
Tue, 14 Jul 2015 21:45:09 +0200
a2 5427EM : kluisstraat boekel obj: huize padua afd loef 3 rit: 31008
Ambulance naar Rutger van Herpenstraat in Boekel
Tue, 14 Jul 2015 10:28:36 +0200
b1 5427AD e : rutger van herpenstraat boekel obj: rit: 30913
Ambulance met spoed naar Peelstraat in Boekel
Mon, 13 Jul 2015 16:01:23 +0200
a1 5427EG : peelstraat boekel obj: rit: 30821
Ambulance met gepaste spoed naar Burgemeester Ottowstraat in Boekel
Mon, 13 Jul 2015 11:24:47 +0200
b1 5427SP : burgemeester ottowstraat boekel obj: rit: 30767
Ambulance met gepaste spoed naar De Beuken in Boekel
Sat, 11 Jul 2015 16:31:02 +0200
dia: a2 5427SV : de beuken boekel obj: rit: 30480
Ambulance met gepaste spoed naar A2 in Boekel
Fri, 10 Jul 2015 21:47:55 +0200
dia: a2hw 32 : wijstgrond boekel obj: rit: 30372
Ambulance naar Burgtstraat in Boekel
Wed, 08 Jul 2015 13:00:50 +0200
b1 5427AH : burgtstraat boekel obj: rit: 30023
Ambulance met gepaste spoed naar Burgemeester Schafratstraat in Boekel
Mon, 06 Jul 2015 17:36:49 +0200
a2 5427SP : burgemeester schafratstraat boekel obj: rit: 29727
Traumaheli met spoed naar Arendnest in Boekel
Mon, 06 Jul 2015 14:05:49 +0200
a1 5427LB arendnest boekel 32394 mka den bosch
Ambulance met spoed naar Arendnest in Boekel
Mon, 06 Jul 2015 14:04:32 +0200
dia: a1 5427LB : arendnest boekel obj: rit: 29690
Ambulance met gepaste spoed naar Arendnest in Boekel
Mon, 06 Jul 2015 14:01:58 +0200
dia: a2 5427LB : arendnest boekel obj: rit: 29689
Ambulance met gepaste spoed naar Kloosterlaan in Boekel
Sat, 04 Jul 2015 22:15:29 +0200
a2 5427BX : kloosterlaan boekel obj: rit: 29439
Ambulance met spoed naar Mouthoefsestraat in Boekel
Sat, 04 Jul 2015 10:07:33 +0200
a1 5427CR : mouthoefsestraat boekel obj: rit: 29334
Ambulance met spoed naar Wit-Gele Kruispad in Boekel
Fri, 03 Jul 2015 09:56:42 +0200
a1 5427AX : wit-gele kruispad boekel obj: rit: 29137
Ambulance met gepaste spoed naar Luciusstraat in Boekel
Thu, 02 Jul 2015 16:10:47 +0200
dia: a2 5427CB : luciusstraat boekel obj: rit: 29036
Ambulance met gepaste spoed naar Mouthoefsestraat in Boekel
Sat, 27 Jun 2015 10:10:09 +0200
a2 5427CR : mouthoefsestraat boekel obj: rit: 28173