112 KOLLUM

Brandweer met spoed naar Nobel in Kollum
Sat, 23 Jan 2016 19:41:03 +0100
p 1 gebouwbrand schoorsteen nobel kollum 024431 024250
Brandweer met spoed naar Eyso de Wendtstraat in Kollum
Thu, 24 Dec 2015 20:29:33 +0100
p 1 gezondheid ass.: til assistentie eyso de wendtstraat kollum 024431
Brandweer met gepaste spoed naar de Tunen in Kollum
Tue, 08 Dec 2015 14:25:04 +0100
p 2 dier in problemen kat de tunen kollum 024431
Brandweer met spoed naar N358 in Kollum
Mon, 16 Nov 2015 11:44:08 +0100
p 1 vko lauwersmeerweg - n358 kollum 024431
Ambulance met spoed naar Tollingawei in Kollum
Fri, 06 Nov 2015 17:09:52 +0100
p 1 vko tollingawei/trekweg kollum 024431
Brandweer met gepaste spoed naar Trekweg in Kollum
Tue, 03 Nov 2015 13:33:52 +0100
p 2 dier te water ree/hert trekweg kollum 024431

meer...

Traumaheli met spoed naar Johannes Bogermanstraat in Kollum
Thu, 29 Oct 2015 12:20:27 +0100
a1 johannes bogermanstraat kollum kollumerland en nieu 9291HA
Brandweer met gepaste spoed naar Leeuwerikstraat in Kollum
Sun, 25 Oct 2015 10:43:45 +0100
p 2 dier vast op hoogte kat leeuwerikstraat kollum 024431
Brandweer naar Mr Andreaestraat in Kollum voor persoon bekneld
Fri, 25 Sep 2015 11:36:46 +0200
inzet vervalt: persoon is vrij! persoon bekneld poiesz kollum mr andreaestraat a kollum
Persoon bekneld op Mr Andreaestraat in Kollum, brandweer met spoed ter plaatse
Fri, 25 Sep 2015 11:35:10 +0200
p 1 ongeval persoon bekneld poiesz kollum mr andreaestraat a kollum 024431
Automatisch brandalarm op de Hammeren in Kollum, brandweer met spoed ter plaatse
Wed, 23 Sep 2015 14:42:50 +0200
loos alarm p 1 oms alarm 0244-0001 talant hammeren 6-8 de hammeren kollum
Automatisch brandalarm op de Hammeren in Kollum, brandweer met spoed ter plaatse
Wed, 23 Sep 2015 14:38:39 +0200
p 1 oms alarm 0244-0001 talant hammeren 6-8 de hammeren kollum 024431
Ambulance naar van Bootsmalaan in Kollum
Sat, 01 Aug 2015 17:41:52 +0200
loos; oorzaak koken. talant bootsmalaan 2b van bootsmalaan b kollum
Verkeersongeval (auto-auto) op Hesseweg in Kollum, brandweer met spoed ter plaatse
Fri, 03 Jul 2015 07:16:12 +0200
p 1 vko auto-auto hesseweg kollum 024431
Automatisch brandalarm op de Hammeren in Kollum, brandweer met spoed ter plaatse
Thu, 18 Jun 2015 21:17:29 +0200
loos, douchen p 1 oms alarm 0244-0001 talant hameren 31 de hammeren kollum

112 KOLLUM

Latitude: 53.2833333 | Longitude: 6.15