112 NIBBIXWOUD

Brandweer met spoed naar Dorpsstraat in Nibbixwoud
Tue, 25 Aug 2015 09:06:02 +0200
prio 1 wok palace restaurant/cupido dorpsstraat nibbixwoud rookmelder 5434
Ambulance met spoed naar Het Woud in Nibbixwoud
Mon, 24 Aug 2015 10:44:21 +0200
a1 hap nibbixwoud het woud b nibbixwoud - 1688JE b
Ambulance met gepaste spoed naar Dorpsstraat in Nibbixwoud
Sat, 22 Aug 2015 13:43:37 +0200
a2 dia manege nibbixwoud dorpsstraat b nibbixwoud - 1688CA b
Ambulance met gepaste spoed naar Driesprong in Nibbixwoud
Tue, 04 Aug 2015 19:57:50 +0200
a2 dia driesprong nibbixwoud - 1688WB
Ambulance met gepaste spoed naar Kolgans in Nibbixwoud
Mon, 27 Jul 2015 17:45:02 +0200
a2 dia kolgans nibbixwoud - 1688WR
Ambulance met spoed naar Het Woud in Nibbixwoud
Mon, 27 Jul 2015 10:04:25 +0200
a1 hap nibbixwoud het woud b nibbixwoud - 1688JE b

meer...

Woningbrand op Dorpsstraat in Nibbixwoud, brandweer met spoed ter plaatse
Sun, 26 Jul 2015 10:33:50 +0200
prio 1 dib rietendak dorpsstraat nibbixwoud brand woning 6594 5436 5151
Ambulance met spoed naar Het Woud in Nibbixwoud
Wed, 22 Jul 2015 08:23:28 +0200
a1 hap nibbixwoud het woud b nibbixwoud - 1688JE b
Ambulance met gepaste spoed naar Cunerastraat in Nibbixwoud
Wed, 15 Jul 2015 13:10:02 +0200
a2 dia cunerastraat nibbixwoud - 1688WC
Verkeersongeval op Oosterwijzend in Nibbixwoud, ambulance met spoed ter plaatse
Wed, 08 Jul 2015 08:28:13 +0200
a1 dia oosterwijzend g nibbixwoud verkeersongeval 1688CZ g
Ambulance met gepaste spoed naar Dorpsstraat in Nibbixwoud
Fri, 19 Jun 2015 12:06:41 +0200
a2 dia dorpsstraat nibbixwoud -
Ambulance naar Het Woud in Nibbixwoud
Tue, 09 Jun 2015 16:05:16 +0200
b2 hap nibbixwoud het woud b nibbixwoud - 1688JE b
Brandweer met spoed naar Dorpsstraat in Nibbixwoud
Sun, 31 May 2015 15:17:45 +0200
prio 1 pension wok palace 1e verdieping dorpsstraat nibbixwoud rookmelder 5434

112 NIBBIXWOUD

Latitude: 52.690412 | Longitude: 5.060979