112 NIBBIXWOUD

Ambulance met gepaste spoed naar Dorpsstraat in Nibbixwoud
Fri, 19 Jun 2015 12:06:41 +0200
a2 dia dorpsstraat nibbixwoud -
Ambulance naar Het Woud in Nibbixwoud
Tue, 09 Jun 2015 16:05:16 +0200
b2 hap nibbixwoud het woud b nibbixwoud - 1688JE b
Brandweer met spoed naar Dorpsstraat in Nibbixwoud
Sun, 31 May 2015 15:17:45 +0200
prio 1 pension wok palace 1e verdieping dorpsstraat nibbixwoud rookmelder 5434
Ambulance met gepaste spoed naar Overspoor in Nibbixwoud
Thu, 07 May 2015 11:10:57 +0200
a2 dia overspoor nibbixwoud - 1688JG
Brandweer met spoed naar Dorpsstraat in Nibbixwoud
Tue, 21 Apr 2015 00:25:52 +0200
prio 1 wok palace restaurant/cupido dorpsstraat nibbixwoud rookmelder 5434
Traumaheli met spoed naar Het Woud in Nibbixwoud
Mon, 13 Apr 2015 09:07:44 +0200
a1 13901 nibbixwoud het woud b nrd-holland nrd anh-mmt-01 258 mmt inzet

meer...

Ambulance met spoed naar Het Woud in Nibbixwoud
Mon, 13 Apr 2015 09:03:27 +0200
a1 hap nibbixwoud het woud b nibbixwoud - 1688JE b
Ambulance met spoed naar Nuboxstraat in Nibbixwoud
Sat, 11 Apr 2015 14:01:13 +0200
a1 nuboxstraat nibbixwoud - 1688WJ
Ambulance met spoed naar Dreef in Nibbixwoud
Thu, 09 Apr 2015 12:07:40 +0200
a1 dreef nibbixwoud - 1688CN
Brandweer met spoed naar Dorpsstraat in Nibbixwoud
Wed, 08 Apr 2015 22:03:42 +0200
prio 1 pension wok palace 1e verdieping dorpsstraat nibbixwoud rookmelder 5434
Binnenbrand op Weidelaan in Nibbixwoud, brandweer met spoed ter plaatse
Mon, 06 Apr 2015 09:33:24 +0200
prio 1 dib weidelaan nibbixwoud binnenbrand 5434