— Nieuws NIBBIXWOUD

112 in NIBBIXWOUD


Brandweer met spoed naar Dorpsstraat in Nibbixwoud
Tue, 21 Apr 2015 00:25:52 +0200 prio 1 wok palace restaurant/cupido dorpsstraat nibbixwoud rookmelder 5434

Traumaheli met spoed naar Het Woud in Nibbixwoud
Mon, 13 Apr 2015 09:07:44 +0200 a1 13901 nibbixwoud het woud b nrd-holland nrd anh-mmt-01 258 mmt inzet

Ambulance met spoed naar Het Woud in Nibbixwoud
Mon, 13 Apr 2015 09:03:27 +0200 a1 hap nibbixwoud het woud b nibbixwoud - 1688JE b

Ambulance met spoed naar Nuboxstraat in Nibbixwoud
Sat, 11 Apr 2015 14:01:13 +0200 a1 nuboxstraat nibbixwoud - 1688WJ

Ambulance met spoed naar Dreef in Nibbixwoud
Thu, 09 Apr 2015 12:07:40 +0200 a1 dreef nibbixwoud - 1688CN

Brandweer met spoed naar Dorpsstraat in Nibbixwoud
Wed, 08 Apr 2015 22:03:42 +0200 prio 1 pension wok palace 1e verdieping dorpsstraat nibbixwoud rookmelder 5434

meer...

Binnenbrand op Weidelaan in Nibbixwoud, brandweer met spoed ter plaatse
Mon, 06 Apr 2015 09:33:24 +0200 prio 1 dib weidelaan nibbixwoud binnenbrand 5434

Ambulance naar Weidelaan in Nibbixwoud
Mon, 30 Mar 2015 09:32:12 +0200 b2 weidelaan a nibbixwoud - 1688CL a

Politie naar Het Woud in Nibbixwoud
Fri, 27 Mar 2015 15:53:57 +0100 ongeval materieel het woud nibbixwoud

Ambulance met gepaste spoed naar Rietgans in Nibbixwoud
Mon, 23 Mar 2015 14:25:15 +0100 a2 dia rietgans nibbixwoud - 1688WP

Brandweer met gepaste spoed naar Nibbixwoud
Tue, 17 Mar 2015 22:44:12 +0100 prio 2 over de leek nibbixwoud buitenbrand 5434

Share |
- USA: TimelyTown.com - Nederland: Nieuwsdorp.nl -