112 NIBBIXWOUD

Automatisch brandalarm op Dorpsstraat in Nibbixwoud, brandweer met spoed ter plaatse
Tue, 10 Jan 2017 22:48:28 +0100
p 1 brandmelding oms pension wok palace 1e verdieping dorpsstraat nibbixwoud 105434
Automatisch brandalarm op Dorpsstraat in Nibbixwoud, brandweer met spoed ter plaatse
Mon, 09 Jan 2017 21:41:50 +0100
p 1 brandmelding oms pension wok palace 1e verdieping dorpsstraat nibbixwoud 105434
Automatisch brandalarm op Dorpsstraat in Nibbixwoud, brandweer met spoed ter plaatse
Sun, 08 Jan 2017 04:12:27 +0100
p 1 brandmelding oms pension wok palace 1e verdieping dorpsstraat nibbixwoud 105434
Ambulance met gepaste spoed naar Ganker in Nibbixwoud
Fri, 06 Jan 2017 23:21:59 +0100
a2 dia db hotels ganker nibbixwoud - 1688CR
Politie naar Wijzend in Nibbixwoud
Thu, 05 Jan 2017 07:19:45 +0100
ongeval materieel wijzend nibbixwoud
Automatisch brandalarm op Dorpsstraat in Nibbixwoud, brandweer met spoed ter plaatse
Mon, 02 Jan 2017 23:00:28 +0100
p 1 brandmelding oms pension wok palace 1e verdieping dorpsstraat nibbixwoud 105434

meer...

Ambulance met gepaste spoed naar Nuboxstraat in Nibbixwoud
Thu, 29 Dec 2016 09:29:10 +0100
a2 nuboxstraat nibbixwoud - 1688WJ
Ambulance met gepaste spoed naar Dorpsstraat in Nibbixwoud
Mon, 26 Dec 2016 02:32:29 +0100
a2 dorpsstraat nibbixwoud - 1688CA
Ambulance met spoed naar Wijzend in Nibbixwoud
Thu, 08 Dec 2016 07:31:27 +0100
a1 dia wijzend nibbixwoud - 1688JA
Automatisch brandalarm op Dorpsstraat in Nibbixwoud, brandweer met spoed ter plaatse
Sun, 04 Dec 2016 12:21:12 +0100
p 1 brandmelding oms wok palace restaurant/cupido dorpsstraat nibbixwoud 105434

112 NIBBIXWOUD

Latitude: 52.690412 | Longitude: 5.060979