112 NIBBIXWOUD

Ambulance met gepaste spoed naar Fresiahof in Nibbixwoud
Mon, 18 Jul 2016 05:59:18 +0200
a2 dia fresiahof nibbixwoud - 1688WG
Ambulance naar Nuboxstraat in Nibbixwoud
Thu, 14 Jul 2016 09:22:50 +0200
b2 nuboxstraat nibbixwoud - 1688WJ
Traumaheli met spoed naar Dorpsstraat in Nibbixwoud
Wed, 06 Jul 2016 13:06:58 +0200
a1 x 13991 rit 76439 nibbixwoud dorpsstraatca 1
Verkeersongeval op Dorpsstraat in Nibbixwoud, ambulance met spoed ter plaatse
Wed, 06 Jul 2016 13:05:43 +0200
a1 dia dorpsstraat nibbixwoud verkeersongeval 1688CA
Ambulance met gepaste spoed naar Dorpsstraat in Nibbixwoud
Wed, 06 Jul 2016 13:03:39 +0200
a2 dia dorpsstraat nibbixwoud - 1688CA
Traumaheli naar Ganker in Nibbixwoud
Tue, 05 Jul 2016 10:28:59 +0200
a1 nrd-holland nrd anh-mmt-01 120 x 13991 rit 75931 nibbixwoud gankerct 22

meer...

Ambulance met gepaste spoed naar Ganker in Nibbixwoud
Tue, 05 Jul 2016 10:27:19 +0200
a2 dia ganker nibbixwoud - 1688CR
Ambulance met gepaste spoed naar Kolgans in Nibbixwoud
Tue, 21 Jun 2016 18:03:08 +0200
a2 dia kolgans nibbixwoud - 1688WR
Ambulance met gepaste spoed naar Dorpsstraat in Nibbixwoud
Mon, 20 Jun 2016 17:32:26 +0200
a2 dia dorpsstraat nibbixwoud - 1688CA
Ambulance met spoed naar Dorpsstraat in Nibbixwoud
Wed, 15 Jun 2016 06:06:59 +0200
a1 dorpsstraat nibbixwoud - 1688CA
Ambulance met gepaste spoed naar Wijzendhoek in Nibbixwoud
Tue, 14 Jun 2016 03:58:33 +0200
a2 dia wijzendhoek nibbixwoud - 1688DC
Ambulance met gepaste spoed naar Klaverweide in Nibbixwoud
Sat, 11 Jun 2016 22:22:46 +0200
a2 dia klaverweide nibbixwoud - 1688BA
Ambulance met spoed naar Weidelaan in Nibbixwoud
Mon, 06 Jun 2016 13:34:18 +0200
a1 dia weidelaan nibbixwoud - 1688CK
Ambulance met gepaste spoed naar Het Woud in Nibbixwoud
Tue, 31 May 2016 16:29:45 +0200
a2 hap nibbixwoud het woud b nibbixwoud - 1688JE b
Automatisch brandalarm op Dorpsstraat in Nibbixwoud, brandweer met spoed ter plaatse
Sun, 29 May 2016 14:04:26 +0200
prio 1 pension wok palace 1e verdieping dorpsstraat nibbixwoud brandmelding oms 105434

112 NIBBIXWOUD

Latitude: 52.690412 | Longitude: 5.060979