112 NIBBIXWOUD

Ambulance naar Gerberahof in Nibbixwoud
Sun, 19 Nov 2017 22:25:33 +0100
b2 gerberahof nibbixwoud - 1688WH
Ambulance naar Gerberahof in Nibbixwoud
Sun, 19 Nov 2017 22:01:13 +0100
b2 gerberahof nibbixwoud - 1688WH
Ambulance met gepaste spoed naar Klaverweide in Nibbixwoud
Tue, 07 Nov 2017 08:17:51 +0100
a2 dia: ja klaverweide nibbixwoud - 1688BA
Ambulance met gepaste spoed naar Ganker in Nibbixwoud
Tue, 07 Nov 2017 01:17:04 +0100
a2 dia: ja ganker nibbixwoud - 1688CR
Automatisch brandalarm op Dorpsstraat in Nibbixwoud, brandweer met spoed ter plaatse
Sun, 05 Nov 2017 13:55:13 +0100
p 1 gg02 brandmelding oms pension wok palace 1e verdieping dorpsstraat nibbixwoud 105434
Ambulance met spoed naar Cunerastraat in Nibbixwoud
Fri, 03 Nov 2017 20:02:11 +0100
a1 cunerastraat nibbixwoud - 1688WC

meer...

Ambulance met spoed naar Het Woud in Nibbixwoud
Fri, 27 Oct 2017 15:42:04 +0200
a1 hap nibbixwoud het woud b nibbixwoud - 1688JE b
Ambulance met gepaste spoed naar Het Woud in Nibbixwoud
Thu, 19 Oct 2017 15:38:38 +0200
a2 hap nibbixwoud het woud b nibbixwoud - 1688JE b
Ambulance met gepaste spoed naar Dorpsstraat in Nibbixwoud
Mon, 16 Oct 2017 14:02:04 +0200
a2 dia: ja dorpsstraat nibbixwoud - 1688CA
Automatisch brandalarm op Dorpsstraat in Nibbixwoud, brandweer met spoed ter plaatse
Mon, 09 Oct 2017 19:38:01 +0200
p 1 gg05 brandmelding oms pension wok palace 1e verdieping dorpsstraat nibbixwoud 105434
Ambulance met spoed naar Ganker in Nibbixwoud
Fri, 06 Oct 2017 12:54:23 +0200
a1 ganker nibbixwoud - 1688CR
Ambulance met gepaste spoed naar Dorpsstraat in Nibbixwoud
Sun, 01 Oct 2017 16:58:31 +0200
a2 dia: ja dorpsstraat nibbixwoud - 1688CA
Ambulance met gepaste spoed naar Nibbixwoud
Sun, 24 Sep 2017 15:28:58 +0200
a2 dia: ja sportcomplex de dres sew lange dres 1 nibbixwoud - 1688BE

112 NIBBIXWOUD

Latitude: 52.690412 | Longitude: 5.060979