112 NIBBIXWOUD

Ambulance met spoed naar Kolgans in Nibbixwoud
Thu, 21 Sep 2017 06:52:20 +0200
a1 kolgans nibbixwoud - 1688WR
Ambulance met gepaste spoed naar Ganker in Nibbixwoud
Fri, 08 Sep 2017 07:22:53 +0200
a2 dia: ja db hotels ganker nibbixwoud - 1688CR
Ambulance met gepaste spoed naar Dorpsstraat in Nibbixwoud
Mon, 28 Aug 2017 19:32:43 +0200
a2 dia: ja dorpsstraat nibbixwoud -
Ambulance met gepaste spoed naar Weidelaan in Nibbixwoud
Fri, 25 Aug 2017 12:34:20 +0200
a2 weidelaan nibbixwoud - 1688CK
Automatisch brandalarm op Dorpsstraat in Nibbixwoud, brandweer met spoed ter plaatse
Fri, 18 Aug 2017 17:47:54 +0200
p 1 gg01 brandmelding oms pension wok palace 1e verdieping dorpsstraat nibbixwoud 105434
Ambulance met spoed naar Weidelaan in Nibbixwoud
Wed, 09 Aug 2017 16:03:24 +0200
a1 weidelaan nibbixwoud - 1688CK

meer...

Ambulance met spoed naar Het Woud in Nibbixwoud
Fri, 04 Aug 2017 08:47:05 +0200
a1 hap nibbixwoud het woud b nibbixwoud - 1688JE b
Automatisch brandalarm op Dorpsstraat in Nibbixwoud, brandweer met spoed ter plaatse
Sun, 30 Jul 2017 07:36:30 +0200
p 1 gg01 brandmelding oms wok palace restaurant/cupido dorpsstraat nibbixwoud 105434
Ambulance met gepaste spoed naar Ganker in Nibbixwoud
Fri, 28 Jul 2017 22:16:34 +0200
a2 dia: ja ganker nibbixwoud - 1688CR
Ambulance met gepaste spoed naar Ganker in Nibbixwoud
Fri, 28 Jul 2017 22:15:47 +0200
a2 dia: ja ganker nibbixwoud - 1688CR
Ambulance met gepaste spoed naar Wijzend in Nibbixwoud
Thu, 27 Jul 2017 07:24:15 +0200
a2 dia: ja wijzend nibbixwoud - 1688JA
Brandweer met spoed naar Dorpsstraat in Nibbixwoud
Sun, 23 Jul 2017 19:38:26 +0200
inzet brw alg: intrekken alarmering wok palace restaurant/cupido dorpsstraat nibbixwoud

112 NIBBIXWOUD

Latitude: 52.690412 | Longitude: 5.060979