112 NIBBIXWOUD

Ambulance met spoed naar Het Woud in Nibbixwoud
Fri, 23 Feb 2018 09:44:55 +0100
a1 hap nibbixwoud het woud b nibbixwoud - 1688JE b
Ambulance met spoed naar Het Woud in Nibbixwoud
Tue, 13 Feb 2018 09:21:39 +0100
a1 hap nibbixwoud het woud b nibbixwoud - 1688JE b
Ambulance met gepaste spoed naar Weidelaan in Nibbixwoud
Sun, 11 Feb 2018 09:32:08 +0100
a2 dia: ja weidelaan nibbixwoud - 1688CK
Ambulance met gepaste spoed naar Klaverweide in Nibbixwoud
Thu, 01 Feb 2018 14:19:19 +0100
a2 klaverweide nibbixwoud - 1688BA
Ambulance met gepaste spoed naar Klaverweide in Nibbixwoud
Thu, 01 Feb 2018 14:17:08 +0100
a2 klaverweide nibbixwoud - 1688BA
Ambulance met gepaste spoed naar Nuboxstraat in Nibbixwoud
Mon, 29 Jan 2018 12:02:20 +0100
a2 dia: ja nuboxstraat nibbixwoud - 1688WJ

meer...

Ambulance met spoed naar Klaverweide in Nibbixwoud
Sun, 28 Jan 2018 07:11:45 +0100
a1 klaverweide nibbixwoud - 1688BA
Ambulance met gepaste spoed naar Dorpsstraat in Nibbixwoud
Sun, 21 Jan 2018 17:48:20 +0100
p 2 gg01 nacontrole dorpsstraat nibbixwoud 105434
Ambulance met gepaste spoed naar Wijzend in Nibbixwoud
Sun, 21 Jan 2018 00:47:35 +0100
a2 dia: ja wijzend nibbixwoud - 1688JA
Ambulance met spoed naar Dreef in Nibbixwoud
Mon, 15 Jan 2018 02:38:58 +0100
a1 dia: ja dreef nibbixwoud - 1688CN
Ambulance met gepaste spoed naar Klaverweide in Nibbixwoud
Fri, 12 Jan 2018 03:21:31 +0100
a2 dia: ja klaverweide nibbixwoud - 1688BA
Ambulance met spoed naar Klaverweide in Nibbixwoud
Mon, 08 Jan 2018 20:09:58 +0100
a1 klaverweide nibbixwoud - 1688BA
Ambulance met gepaste spoed naar Kolgans in Nibbixwoud
Mon, 08 Jan 2018 16:59:13 +0100
a2 kolgans nibbixwoud - 1688WR
Automatisch brandalarm op Dorpsstraat in Nibbixwoud, brandweer met spoed ter plaatse
Sat, 06 Jan 2018 17:04:39 +0100
p 1 gg05 brandmelding oms pension wok palace 1e verdieping dorpsstraat nibbixwoud 105434
Stormschade op Wijzend in Nibbixwoud, brandweer met gepaste spoed ter plaatse
Wed, 03 Jan 2018 13:18:03 +0100
p 2 gg19 stormschade wijzend nibbixwoud 105434

112 NIBBIXWOUD

Latitude: 52.690412 | Longitude: 5.060979