112 OVERASSELT

Ambulance met spoed naar Schatkuilsestraat in Overasselt
Fri, 29 Apr 2016 20:05:26 +0200
a1 6611KB schatkuilsestraat overasselt gezondheid 21254
Ambulance met gepaste spoed naar Koningin Julianastraat in Overasselt
Tue, 26 Apr 2016 16:31:23 +0200
a2 6611BR koningin julianastraat overasselt gezondheid 20700
Politie naar Schoonenburgseweg in Overasselt voor ongeval met letsel
Sun, 24 Apr 2016 18:28:36 +0200
ongeval letsel schoonenburgseweg overasselt
Ambulance met gepaste spoed naar Laagstraat in Overasselt
Sun, 17 Apr 2016 13:02:31 +0200
a2 6611CD laagstraat overasselt dia 19131
Ambulance met gepaste spoed naar Bovenschap in Overasselt
Fri, 15 Apr 2016 19:33:45 +0200
a2 6611DE bovenschap overasselt gezondheid 18851
Ambulance met gepaste spoed naar Bovenschap in Overasselt
Fri, 15 Apr 2016 19:28:32 +0200
a2 6611DE bovenschap overasselt gezondheid 18847

meer...

Ambulance met spoed naar Beatrixstraat in Overasselt
Wed, 13 Apr 2016 09:50:22 +0200
a1 6611BS beatrixstraat overasselt gezondheid 18394
Ambulance met gepaste spoed naar Prinses Irenestraat in Overasselt
Sun, 10 Apr 2016 20:22:16 +0200
a2 6611BG prinses irenestraat overasselt dia 17924
Ambulance met spoed naar Worsumseweg in Overasselt
Fri, 08 Apr 2016 14:40:39 +0200
a1 6611KT worsumseweg overasselt gezondheid 17525
Ambulance met gepaste spoed naar Beatrixstraat in Overasselt
Mon, 04 Apr 2016 12:25:55 +0200
a2 6611BS beatrixstraat overasselt gezondheid 16773
Ambulance met spoed naar Worsumseweg in Overasselt
Sun, 27 Mar 2016 19:21:54 +0200
a1 6611KT worsumseweg overasselt reanimatie aed inzet: ja
Ambulance naar Schatkuilsestraat in Overasselt
Thu, 24 Mar 2016 09:48:17 +0100
b1 6611KB schatkuilsestraat overasselt gezondheid 14782
Brandweer met gepaste spoed naar Overasselt
Mon, 21 Mar 2016 10:51:06 +0100
prio 2 spellingsestraat overasselt aub portofonsich contact ovd 3091 rpn 9291 inc 37330
Ambulance met gepaste spoed naar Merelnest in Overasselt
Sat, 19 Mar 2016 10:38:17 +0100
a2 6611CH merelnest overasselt gezondheid 13890
Ambulance met spoed naar Kruisbergsestraat in Overasselt
Fri, 18 Mar 2016 17:23:29 +0100
a1 6611AH kruisbergsestraat overasselt reanimatie aed inzet: ja 13745
Ambulance met spoed naar Kruisbergsestraat in Overasselt
Fri, 18 Mar 2016 17:21:08 +0100
a1 6611AH kruisbergsestraat overasselt reanimatie aed inzet: ja 13742
Ambulance met spoed naar Kruisbergsestraat in Overasselt
Fri, 18 Mar 2016 17:19:38 +0100
a1 6611AH kruisbergsestraat overasselt dia 13739
Ambulance met gepaste spoed naar Zilverbergweg in Overasselt
Wed, 09 Mar 2016 04:49:12 +0100
a2 6611BA zilverbergweg overasselt dia 11923

112 OVERASSELT

Latitude: 51.7666667 | Longitude: 5.8