112 OVERASSELT

Automatisch brandalarm op Sint Walrickweg in Overasselt, brandweer met spoed ter plaatse
Sun, 28 May 2017 02:06:45 +0200
prio 1 252-2710 het buitencentrum bv sint walrickweg overasselt oms brandmelding rpn 3231 inc 66551
Ambulance met gepaste spoed naar Craeyenbergh in Overasselt
Fri, 19 May 2017 18:30:56 +0200
a2 6610SN craeyenbergh overasselt gezondheid 55009
Ambulance met spoed naar De Hage in Overasselt
Tue, 16 May 2017 14:04:49 +0200
a1 6611AX de hage overasselt gezondheid 54344
Buitenbrand op Kasteelsestraat in Overasselt, brandweer met gepaste spoed ter plaatse
Sun, 14 May 2017 19:11:13 +0200
prio 2 kasteelsestraat overasselt br buiten rpn 3231 inc 59928
Ambulance met gepaste spoed naar Zilverbergweg in Overasselt
Fri, 12 May 2017 18:46:40 +0200
a2 6611BA zilverbergweg overasselt dia 53686
Ambulance met gepaste spoed naar Zilverbergweg in Overasselt
Tue, 09 May 2017 03:04:34 +0200
a2 6611BA zilverbergweg overasselt gezondheid 52969

meer...

Ongeval met gevaarlijke stoffen op Hoogstraat in Overasselt, brandweer voor oefening voor dit betreft een oefening ter plaatse
Mon, 08 May 2017 20:21:06 +0200
prio 5 oefening hoogstraat overasselt br gebouw ops br: middel rpn 3231 3131 3091 inc 57293 oefening
Ambulance met spoed naar Heegseveldweg in Overasselt
Mon, 08 May 2017 18:59:38 +0200
a1 6611KR heegseveldweg overasselt gezondheid 52920
Ambulance met spoed naar Heegseveldweg in Overasselt
Mon, 08 May 2017 18:57:12 +0200
a1 6611KR : heegseveldweg overasselt obj: rit: 19045
Ambulance met gepaste spoed naar Schoonenburgseweg in Overasselt
Sat, 06 May 2017 14:15:58 +0200
a2 6611AA schoonenburgseweg th overasselt dia 52487
Automatisch brandalarm op Schoonenburgseweg in Overasselt, brandweer met spoed ter plaatse
Fri, 05 May 2017 16:26:32 +0200
prio 1 252-6613 locatie umc st. radboud schoonenburgseweg overasselt oms brandmelding rpn 3231 inc 55742
Ambulance naar Willem Alexanderstraat in Overasselt
Thu, 04 May 2017 12:45:17 +0200
b1 6611CE willem alexanderstraat overasselt gezondheid 52086
Ambulance met spoed naar Klaproosstraat in Overasselt
Tue, 02 May 2017 13:58:03 +0200
a1 6611DJ klaproosstraat overasselt gezondheid 51737
Ambulance met gepaste spoed naar Sint Walrickweg in Overasselt
Sun, 30 Apr 2017 04:22:28 +0200
a2 6611KG sint walrickweg overasselt dia 22729
Ambulance met gepaste spoed naar Ewijkseweg in Overasselt
Sat, 29 Apr 2017 14:55:45 +0200
a2 6611AG ewijkseweg overasselt dia 22637
Ambulance met spoed naar Mgr. v.d. Burgtstraat in Overasselt
Mon, 24 Apr 2017 14:26:00 +0200
a2 6611BP mgr. v.d. burgtstraat overasselt gezondheid 21701

112 OVERASSELT

Latitude: 51.7666667 | Longitude: 5.8