112 OVERASSELT

Ambulance met spoed naar Schappeveld in Overasselt
Fri, 22 Sep 2017 15:30:36 +0200
a1 6611DA schappeveld overasselt gezondheid 78186
Ambulance met spoed naar Hoogstraat in Overasselt
Thu, 21 Sep 2017 08:47:48 +0200
a1 6611BT : hoogstraat overasselt obj: cito derks rit: 90195
Ambulance met gepaste spoed naar Klaproosstraat in Overasselt
Mon, 18 Sep 2017 10:46:55 +0200
a2 6611DJ klaproosstraat overasselt gezondheid 77341
Ambulance met spoed naar Overasselt
Sun, 17 Sep 2017 13:02:16 +0200
a1 worsumsebroekweg overasselt dia 77144
Ambulance met spoed naar Koningin Wilhelminastraat in Overasselt
Sat, 16 Sep 2017 03:18:48 +0200
a1 6611BL koningin wilhelminastraat overasselt gezondheid 76924
Ambulance met spoed naar Beatrixstraat in Overasselt
Mon, 11 Sep 2017 17:27:08 +0200
a1 6611BS beatrixstraat overasselt gezondheid 76190

meer...

Ambulance met gepaste spoed naar Valkstraat in Overasselt
Sat, 09 Sep 2017 16:00:49 +0200
a2 6611KV valkstraat overasselt dia 75820
Ambulance naar Rotsestraat in Overasselt
Tue, 05 Sep 2017 13:24:12 +0200
b1 6611AD rotsestraat overasselt gezondheid 75098
Voertuigbrand op Plattegraaf in Overasselt, brandweer met spoed ter plaatse
Tue, 05 Sep 2017 12:56:02 +0200
prio 1 inci 02 plattegraaf overasselt br voertuig rpn 083231 inc 114857
Automatisch brandalarm op Worsumseweg in Overasselt, brandweer met spoed ter plaatse
Sat, 02 Sep 2017 21:04:56 +0200
prio 1 inci 14 252-1755 kdv beestenboel worsumseweg a overasselt oms brandmelding rpn 083231 inc 113713
Ambulance met gepaste spoed naar Schoonenburgseweg in Overasselt
Wed, 30 Aug 2017 07:46:25 +0200
a2 6611AA lagenhof overasselt dia 73971
Ambulance met gepaste spoed naar Sint Walrickweg in Overasselt
Tue, 29 Aug 2017 02:37:39 +0200
a2 6611KG sint walrickweg overasselt dia 73742
Ambulance naar Mgr. v.d. Burgtstraat in Overasselt
Mon, 28 Aug 2017 14:11:27 +0200
b1 6611BP mgr. v.d. burgtstraat overasselt gezondheid 73629
Ambulance met gepaste spoed naar Koningin Julianastraat in Overasselt
Sat, 26 Aug 2017 05:27:08 +0200
a2 6611BR koningin julianastraat overasselt dia 73181
Ambulance met gepaste spoed naar Sint Walrickweg in Overasselt
Tue, 22 Aug 2017 14:00:38 +0200
a2 6611KG sint walrickweg overasselt dia 72503
Ambulance met gepaste spoed naar Beatrixstraat in Overasselt
Tue, 22 Aug 2017 12:47:03 +0200
a2 6611BS beatrixstraat overasselt 72481
Politie naar Hamelbergstraat in Overasselt voor ongeval met letsel
Mon, 21 Aug 2017 18:04:00 +0200
ongeval letsel hamelbergstraat overasselt
Ambulance met gepaste spoed naar Hamelbergstraat in Overasselt
Mon, 21 Aug 2017 18:03:10 +0200
a2 6611KM hamelbergstraat overasselt dia 72366
Ambulance met gepaste spoed naar Kruisbergsestraat in Overasselt
Sun, 20 Aug 2017 05:24:03 +0200
a2 6611AH c kruisbergsestraat overasselt dia 72088

112 OVERASSELT

Latitude: 51.7666667 | Longitude: 5.8