112 VORSTENBOSCH

Ambulance met spoed naar Lendersgat in Vorstenbosch
Wed, 10 Feb 2016 21:37:24 +0100
a1 5476VP : lendersgat vorstenbosch obj: rit: 6846
Ambulance met spoed naar Schoolstraat in Vorstenbosch
Mon, 08 Feb 2016 17:07:27 +0100
a1 5476EM : schoolstraat vorstenbosch obj: buurthuis stuik de gemeenschapshuis rit: 6470
Ambulance met spoed naar Brakkensedijk in Vorstenbosch
Mon, 01 Feb 2016 15:16:50 +0100
dia: a1 5476VL : brakkensedijk vorstenbosch obj: rit: 5249
Ambulance met gepaste spoed naar Brakkensedijk in Vorstenbosch
Mon, 01 Feb 2016 15:03:06 +0100
dia: a2 5476VL : brakkensedijk vorstenbosch obj: rit: 5245
Ambulance met gepaste spoed naar Schoolstraat in Vorstenbosch
Thu, 21 Jan 2016 00:55:13 +0100
dia: a2 5476EM a : schoolstraat vorstenbosch obj: rit: 3281
Ambulance met gepaste spoed naar Vlagheideweg in Vorstenbosch
Sat, 16 Jan 2016 00:26:49 +0100
a2 5476VK : vlagheideweg vorstenbosch obj: rit: 2491

meer...

Ambulance met gepaste spoed naar Eggerlaan in Vorstenbosch
Wed, 13 Jan 2016 10:59:48 +0100
dia: a2 5476KL : eggerlaan vorstenbosch obj: rit: 2043
Ambulance naar Vorstenbosch
Wed, 06 Jan 2016 11:12:27 +0100
b1 5476MA : dorpsrand vorstenbosch obj: rit: 946
Ambulance met spoed naar Bedafseweg in Vorstenbosch
Mon, 28 Dec 2015 09:29:23 +0100
a1 5476WZ : bedafseweg vorstenbosch obj: rit: 56493
Ambulance met gepaste spoed naar Kerkstraat in Vorstenbosch
Fri, 25 Dec 2015 13:53:43 +0100
dia: a2 5476KA a : kerkstraat vorstenbosch obj: rit: 56066
Ambulance met spoed naar Vorstenbosch
Tue, 22 Dec 2015 01:16:34 +0100
a1 5476MA : dorpsrand vorstenbosch obj: rit: 55548
Ambulance met gepaste spoed naar Molenakkers in Vorstenbosch
Wed, 16 Dec 2015 23:34:20 +0100
dia: a2 5476LH : molenakkers vorstenbosch obj: rit: 54727
Ambulance met spoed naar Rietdijk in Vorstenbosch
Sun, 29 Nov 2015 14:35:26 +0100
dia: a1 : rietdijk vorstenbosch obj: rit: 51865
Ambulance met gepaste spoed naar Rietdijk in Vorstenbosch
Sun, 29 Nov 2015 14:20:02 +0100
dia: a2 : rietdijk vorstenbosch obj: rit: 51862
Ambulance met gepaste spoed naar Liebregtsplein in Vorstenbosch
Tue, 24 Nov 2015 09:14:01 +0100
dia: a2 5476KM : liebregtsplein vorstenbosch obj: rit: 50975
Ambulance met gepaste spoed naar Rietdijk in Vorstenbosch
Mon, 02 Nov 2015 09:39:09 +0100
a2 5476VS : rietdijk vorstenbosch obj: rit: 47418
Ambulance met gepaste spoed naar Eggerlaan in Vorstenbosch
Wed, 21 Oct 2015 17:21:22 +0200
a2 5476KL : eggerlaan vorstenbosch obj: rit: 45677
Ambulance met spoed naar Schoolstraat in Vorstenbosch
Thu, 01 Oct 2015 14:36:53 +0200
a1 5476EM : schoolstraat vorstenbosch obj: rit: 42522
Brandweer met spoed naar Kampweg in Vorstenbosch
Tue, 29 Sep 2015 09:55:22 +0200
alarm tw c-ploeg uden > brand bijgebouw: stal kampweg vorstenbosch 0069tw
Brand in bijgebouw op Kampweg in Vorstenbosch, brandweer met spoed ter plaatse
Tue, 29 Sep 2015 09:44:37 +0200
alarm totale post heeswijk-dinther > brand bijgebouw: stal kampweg vorstenbosch 1831ts
Ambulance met gepaste spoed naar Brakkensedijk in Vorstenbosch
Sat, 26 Sep 2015 23:33:28 +0200
dia: a2 : brakkensedijk vorstenbosch obj: rit: 41752
Ambulance met spoed naar Korenakkers in Vorstenbosch
Wed, 23 Sep 2015 20:48:18 +0200
dia: a1 5476LE : korenakkers vorstenbosch obj: rit: 41279
Ambulance met gepaste spoed naar Kapelstraat in Vorstenbosch
Mon, 21 Sep 2015 17:30:30 +0200
dia: a2 5476KV : kapelstraat vorstenbosch obj: rit: 40947
Ambulance met gepaste spoed naar Oude Veghelsedijk in Vorstenbosch
Sun, 20 Sep 2015 05:48:36 +0200
dia: a2 5476KE : oude veghelsedijk vorstenbosch obj: rit: 40634
Ambulance met gepaste spoed naar De Helling in Vorstenbosch
Fri, 18 Sep 2015 06:54:49 +0200
dia: a2 5476KD : de helling vorstenbosch obj: rit: 40298

112 VORSTENBOSCH

Latitude: 51.6534974 | Longitude: 5.5510569