112 DAMWALD

Woningbrand op Nije Hale in Damw‚ld
Tue, 24 Aug 2021 20:46:08 +0000
p 1 bnn-02 br woning nije hale damwald 027293 024331
Wateroverlast op A. Prakkenstrjitte in Damw‚ld
Sun, 25 Jul 2021 06:15:37 +0000
p 2 bnn-08 wateroverlast a. prakkenstrjitte damwald 024331
Woningbrand op Heerke Ateswei in Damw‚ld
Tue, 20 Jul 2021 12:15:14 +0000
p 1 bnn-02 br woning heerke ateswei damwald 027293 024331 024232
Brandweer met spoed naar T.E. Teunissenwei in Damw‚ld
Wed, 28 Apr 2021 23:07:31 +0000
p 1 bnn-02 co-melder t.e. teunissenwei damwald 027293 024331
Brandgerucht op De Moarrewei in Damw‚ld
Wed, 28 Apr 2021 16:16:54 +0000
p 2 bnn-02 br gerucht gemeente damwald, damw de moarrewei damwald 024331
Automatisch brandalarm op Nije Hale in Damw‚ld
Sun, 04 Apr 2021 21:05:33 +0000
p 1 bnn-04 oms brandmelding talant nije hale nije hale damwald 0243-0013 024331

meer...

Brandweer met gepaste spoed naar Boarkensloane in Damw‚ld tilassistentie ambulance
Tue, 30 Mar 2021 07:07:44 +0000
p 2 bnn-05 ass. ambu til assistentie boarkensloane damwald 024331
Vreemde lucht waargenomen op Koweblomke in Damw‚ld
Sat, 27 Mar 2021 01:17:55 +0000
p 2 bnn-07 stank/hind. lucht vreemde lucht koweblomke damwald 024331
Ongeval met letsel op N361 in Damw‚ld
Tue, 23 Mar 2021 01:07:09 +0000
p 1 bnn-01 hv weg letsel thv: licht eenzijdig auto n361 - lauwersseewei damwald 026171
Ongeval met letsel op N361 in Damw‚ld
Tue, 23 Mar 2021 01:07:09 +0000
p 1 bnn-01 hv weg letsel thv: licht n361 - lauwersseewei damwald 027293 024331
Ongeval met letsel op N361 in Damw‚ld
Tue, 23 Mar 2021 01:04:31 +0000
p 1 bnn-01 hv weg letsel thv: licht eenzijdig auto n361 - lauwersseewei damwald 027111
Traumaheli naar Damw‚ld
Tue, 23 Mar 2021 00:57:03 +0000
mmt inzet damwald
Automatisch brandalarm op Thiedamawei in Damw‚ld
Wed, 03 Mar 2021 16:25:39 +0000
intrekken alarm brw bnn-10 oms brandmelding talant thiedamaweib-i thiedamawei damwald 0243-0007
Automatisch brandalarm op Thiedamawei in Damw‚ld
Wed, 03 Mar 2021 16:25:39 +0000
p 1 bnn-10 oms brandmelding talant thiedamaweib-i thiedamawei damwald 0243-0007 024331
Vreemde lucht waargenomen op Heerke Ateswei in Damw‚ld
Tue, 05 Jan 2021 17:23:22 +0000
p 2 bnn-01 dv brw vreemde lucht heerke ateswei damwald 027293 024331
Afvalbrand op Ds. Germswei in Damw‚ld
Fri, 01 Jan 2021 00:50:20 +0000
p 2 br afval ds. germswei damwald 024331
Afvalbrand op Ds. Germswei in Damw‚ld
Thu, 31 Dec 2020 23:06:18 +0000
p 2 br afval ds. germswei damwald 024331
Buitenbrand op Ringhersmastrjitte in Damw‚ld
Wed, 30 Dec 2020 21:44:54 +0000
p 2 bnn-05 br buiten ringhersmastrjitte damwald 024331
Buitenbrand op Badhķswei in Damw‚ld
Sun, 27 Dec 2020 22:04:16 +0000
p 2 bnn-04 br buiten badhuswei damwald 024331
Buitenbrand op Ds. Germswei in Damw‚ld
Tue, 22 Dec 2020 21:07:11 +0000
p 2 bnn-04 br buiten ds. germswei damwald 024331
Buitenbrand op Mr. P.T. van der Herbergloane in Damw‚ld
Mon, 07 Dec 2020 19:42:40 +0000
p 2 bnn-04 br buiten mr. p.t. van der herbergloane damwald 024331
Buitenbrand op Ds. Germswei in Damw‚ld
Tue, 01 Dec 2020 19:04:24 +0000
p 2 bnn-08 br buiten ds. germswei damwald 024331
Buitenbrand op Ds. Germswei in Damw‚ld
Wed, 25 Nov 2020 19:43:35 +0000
p 2 bnn-08 br buiten ds. germswei damwald 024331
Brandweer met gepaste spoed naar Ringhersmastrjitte in Damw‚ld
Sun, 01 Nov 2020 17:29:50 +0000
p 2 bnn-05 dv brw meting: co melding ringhersmastrjitte damwald 027293 024331
Brandweer met gepaste spoed naar Ringhersmastrjitte in Damw‚ld
Sun, 01 Nov 2020 15:57:03 +0000
p 2 bnn-02 dv brw meting: co melding ringhersmastrjitte damwald 027293 024331

112 DAMWALD

Latitude: 53.2833333 | Longitude: 5.9833333