112 EYS

Autobrand op Eyserbosweg in Eys
Wed, 28 Aug 2019 21:13:38 +0000
p 1 blb-05 br wegvervoer eyserbosweg eys 244341
aanrijding letsel wittemerweg eys
Sun, 11 Aug 2019 10:07:38 +0000
aanrijding letsel wittemerweg eys
aanrijding letsel eyserweg eys
Mon, 15 Jul 2019 16:03:21 +0000
aanrijding letsel eyserweg eys
Brandweer met gepaste spoed naar Lodewijk XIV straat in Eys
Sun, 14 Jul 2019 22:25:44 +0000
p 2 blb-01 dienstverlening meting lodewijk xiv straat eys 244341
Assistentie ambulance op Eyserheide in Eys
Mon, 17 Jun 2019 06:21:22 +0000
p 2 blb-01 hv assistentie ambu afhijsen patient eyserheide eys 243261 244341 243251
Gaslucht op Mr dr Froweinweg in Eys
Mon, 03 Jun 2019 19:01:27 +0000
p 1 blb-02 hinderlijke lucht gaslucht mr dr froweinweg eys 243271

meer...

Gaslucht op Mr dr Froweinweg in Eys
Mon, 03 Jun 2019 18:51:29 +0000
p 1 blb-02 hinderlijke lucht gaslucht mr dr froweinweg eys 244341
Buitenbrand op Hamerstraat in Eys
Sat, 18 May 2019 21:54:46 +0000
p 2 blb-02 br buiten hamerstraat eys 244341
Buitenbrand op Eyserbosweg in Eys
Sat, 20 Apr 2019 19:56:44 +0000
p 2 inci-04 br buiten eyserbosweg eys 244341
Dier in problemen op Taan-Del in Eys
Thu, 13 Dec 2018 07:42:18 +0000
p 2 inci-02 dier in problemen taan-del eys 243261 244341
Autobrand op Mesweg in Eys
Sun, 04 Nov 2018 12:35:30 +0000
p 1 inci-01 br wegvervoer personenauto mesweg eys 244341
Buitenbrand op Hoebigerweg in Eys
Sun, 07 Oct 2018 05:34:45 +0000
p 2 inci-02 br buiten hoebigerweg eys 244341
Ambulance met gepaste spoed naar Wittemerweg in Eys
Wed, 11 Jul 2018 14:38:47 +0000
p 2 br berm inci-05 wittemerweg eys 243261 244341
Assistentie ambulance op Eyserheide in Eys, brandweer met gepaste spoed ter plaatse
Mon, 25 Jun 2018 14:57:13 +0000
p 2 hv assistentie ambu inci-02 afhijsen patient eyserheide eys 243261 244341 243251
Buitenbrand in Eys, brandweer met gepaste spoed ter plaatse
Mon, 11 Jun 2018 17:20:55 +0000
p 2 br buiten inci-01 nijswillerpad eys 244341
Buitenbrand op Eyserbosweg in Eys, brandweer met gepaste spoed ter plaatse
Fri, 20 Apr 2018 23:39:33 +0000
p 2 br buiten eyserbosweg eys 244341
Woningbrand op Dr. Poelsstraat in Eys, brandweer met spoed ter plaatse
Thu, 05 Apr 2018 09:26:07 +0000
p 1 br woning dr. poelsstraat eys 243741
Woningbrand op Dr. Poelsstraat in Eys, brandweer met spoed ter plaatse
Thu, 05 Apr 2018 09:24:54 +0000
p 1 br woning dr. poelsstraat eys 243491 243261 244341
Assistentie ambulance op Dr. Poelsstraat in Eys, brandweer met gepaste spoed ter plaatse
Wed, 14 Mar 2018 17:44:49 +0000
p 2 hv assistentie ambu afhijsen patient dr. poelsstraat eys 244341 243251
Buitenbrand in Eys, brandweer met gepaste spoed ter plaatse
Thu, 01 Mar 2018 14:38:55 +0000
p 2 br buiten nijswillerpad eys 243261 244341
Assistentie ambulance op Pastoor Duckweilerweg in Eys, brandweer met spoed ter plaatse
Mon, 12 Feb 2018 12:38:23 +0000
p 1 hv assistentie ambu til assistentie pastoor duckweilerweg eys 244341
Brandweer naar Mesweg in Eys
Sat, 03 Feb 2018 23:50:07 +0000
p incident mesweg eys 243251
Brandweer naar Mesweg in Eys
Sat, 03 Feb 2018 23:26:44 +0000
p incident mesweg eys 243841
Brandweer met gepaste spoed naar Eyserbosweg in Eys
Thu, 18 Jan 2018 12:19:49 +0000
p 2 noodweer eyserbosweg eys
Assistentie ambulance op Sint Agathastraat in Eys, brandweer met gepaste spoed ter plaatse
Tue, 09 Jan 2018 04:33:43 +0000
p 2 hv assistentie ambu til assistentie sint agathastraat eys 244341

112 EYS

Latitude: 50.8257683 | Longitude: 5.9349048