112 IDAERD

Politie voor oefening naar A32 66.0 in Idaerd
Sun, 16 Feb 2020 08:39:12 +0000
verkeer/wegverkeer/verkeersstremming prio 5 idaerd a32 re 66,0
Politie met spoed naar A32 66.2 in Idaerd
Tue, 07 Jan 2020 18:24:14 +0000
verkeer/wegverkeer/verkeersstremming prio 1 idaerd a32 li 66,2
Politie zonder spoed naar A32 66.2 in Idaerd
Fri, 08 Nov 2019 22:46:37 +0000
verkeer/wegverkeer/verkeersstremming prio 3 idaerd a32 li 66,2
Politie met gepaste spoed naar A32 65.9 in Idaerd
Fri, 01 Nov 2019 07:07:27 +0000
verkeer/wegverkeer/verkeersstremming prio 2 idaerd a32 re 65,9
Ongeval met letsel op A32 65.2 in Idaerd
Mon, 21 Oct 2019 21:08:07 +0000
ongeval/wegvervoer/letsel prio 1 idaerd a32 re 65,2
Politie zonder spoed naar A32 64.8 in Idaerd
Fri, 16 Aug 2019 08:13:31 +0000
verkeer/wegverkeer/verkeersstremming prio 3 idaerd a32 li 64,8

meer...

Politie naar A32 64.8 in Idaerd
Fri, 16 Aug 2019 08:01:35 +0000
verkeer/wegverkeer/verkeersstremming prio 4 idaerd a32 li 64,8
Brandweer met spoed naar A32 66.8 in Idaerd
Thu, 08 Aug 2019 12:14:16 +0000
p 1 inci-04 vko a32 re 66,8 idaerd 026331 026131
Ongeval met letsel op A32 66.8 in Idaerd
Thu, 08 Aug 2019 12:13:46 +0000
ongeval/wegvervoer/letsel prio 1 idaerd a32 re 66,8
Politie met gepaste spoed naar A32 65.1 in Idaerd
Tue, 25 Jun 2019 08:25:58 +0000
verkeer/wegverkeer/verkeersstremming prio 2 idaerd a32 li 65,1
Brandweer met spoed naar A32 66.0 in Idaerd
Fri, 25 Jan 2019 14:16:35 +0000
p 1 inci-04 vko eenzijdig, auto a32 li 66,0 idaerd 026133
Voertuig te water op Hôflânswei in Idaerd, brandweer met spoed ter plaatse
Sat, 05 Sep 2015 09:27:26 +0000
p 1 voertuig te water hoflanswei idaerd 026110 026301 026331 026171

112 IDAERD

Latitude: 53.1186111 | Longitude: 5.8136111