112 KERK AVEZAATH TIEL

Brand in gebouw op Daver in Kerk Avezaath
Sat, 07 Sep 2019 14:17:52 +0000
p 1 bgz-01 br gebouw schoorsteen daver kerk avezaath tiel 088551 087231
Ambulance met gepaste spoed naar Thedingsweert in Kerk Avezaath
Tue, 16 Jul 2019 02:16:07 +0000
a2 dia 4017nr thedingsweert kerk avezaath t ambulancezorg 39570
Ambulance met gepaste spoed naar Thedingsweert in Kerk Avezaath
Tue, 25 Jun 2019 12:39:40 +0000
a2 4017nr thedingsweert kerk avezaath t ambulancezorg 35211
Ambulance met gepaste spoed naar Thedingsweert in Kerk Avezaath
Tue, 25 Jun 2019 12:13:48 +0000
a2 dia 4017nr thedingsweert kerk avezaath t ambulancezorg 35205
Ambulance met spoed naar Thedingsweert in Kerk Avezaath
Sun, 16 Jun 2019 18:16:52 +0000
a1 4017nr thedingsweert kerk avezaath t 33470
Ambulance met spoed naar Thedingsweert in Kerk Avezaath
Thu, 16 May 2019 16:59:30 +0000
a1 4017nr thedingsweert kerk avezaath t gezondheid 26994

meer...

aanrijding letsel daver kerk avezaath tiel
Mon, 15 Apr 2019 13:26:25 +0000
aanrijding letsel daver kerk avezaath tiel
Ambulance met spoed naar Daver in Kerk Avezaath
Mon, 15 Apr 2019 13:07:14 +0000
a1 daver kerk avezaath t gezondheid 20924
Ambulance met gepaste spoed naar Daver in Kerk Avezaath
Sat, 09 Feb 2019 13:18:59 +0000
a2 daver kerk avezaath t ambulancezorg 7928
Ambulance met spoed naar Thedingsweert in Kerk Avezaath
Thu, 31 Jan 2019 18:17:59 +0000
a1 4017nr thedingsweert kerk avezaath t 6081
Ambulance met gepaste spoed naar Thedingsweert in Kerk Avezaath
Wed, 23 Jan 2019 14:31:16 +0000
a2 4017nr thedingsweert kerk avezaath t ambulancezorg 4478
Automatisch brandalarm op Thedingsweert in Kerk Avezaath
Sat, 08 Dec 2018 16:22:14 +0000
p 1 gz-inci-01 oms brandmelding wzc thedingsweert thedingsweert kerk avezaath tiel 088531 281-1515
Ambulance naar Thedingsweert in Kerk Avezaath
Tue, 04 Dec 2018 14:56:18 +0000
b1 4017nr thedingsweert kerk avezaath t gezondheid 68211
Ambulance met gepaste spoed naar Thedingsweert in Kerk Avezaath
Tue, 04 Dec 2018 06:40:42 +0000
a2 4017nr thedingsweert kerk avezaath t ambulancezorg dia a2: 68084
Ambulance met gepaste spoed naar Daver in Kerk Avezaath
Mon, 03 Dec 2018 11:58:56 +0000
a2 daver kerk avezaath t ambulancezorg dia a2: 67938
Ambulance met gepaste spoed naar Thedingsweert in Kerk Avezaath
Sun, 02 Dec 2018 13:01:05 +0000
a2 4017nr thedingsweert kerk avezaath t ambulancezorg dia a2: 67756
Voertuigbrand op Daver in Kerk Avezaath
Thu, 22 Nov 2018 01:18:35 +0000
p 1 gz-inci-01 br voertuig daver kerk avezaath tiel 088531
Ambulance naar Thedingsweert in Kerk Avezaath
Sun, 28 Oct 2018 23:00:46 +0000
b1 4017nr thedingsweert kerk avezaath t gezondheid 61227
Ambulance met gepaste spoed naar Daver in Kerk Avezaath
Thu, 09 Aug 2018 12:15:17 +0000
a2 4017bb daver kerk avezaath t ambulancezorg dia a2: 45862
Politie naar Kerk avezaath voor ongeval met letsel
Sun, 08 Jul 2018 19:43:34 +0000
ongeval letsel thedingsweert kerk avezaath t
Ambulance met gepaste spoed naar Thedingsweert in Kerk Avezaath
Sun, 08 Jul 2018 19:28:22 +0000
a2 4017nr thedingsweert kerk avezaath t ambulancezorg dia a2: 38979
Automatisch brandalarm in Kerk avezaath, brandweer zonder spoed ter plaatse
Sat, 02 Jun 2018 13:46:08 +0000
prio 3 alarm ingetrokken: ja inci-01 281-1515 wzc thedingsweert thedingsweert kerk avezaath tiel oms brandmelding inc 70364
Politie naar Kerk avezaath voor ongeval met letsel
Mon, 07 May 2018 16:20:56 +0000
ongeval letsel daver kerk avezaath t
Automatisch brandalarm in Kerk avezaath, brandweer met spoed ter plaatse
Fri, 30 Mar 2018 10:25:22 +0000
prio 1 inci-06 281-1515 wzc thedingsweert thedingsweert 15 kerk avezaath tiel oms brandmelding onderbezetting: rpn 087231 inc 39967
Automatisch brandalarm in Kerk avezaath, brandweer met spoed ter plaatse
Fri, 30 Mar 2018 10:23:02 +0000
prio 1 inci-06 281-1515 wzc thedingsweert thedingsweert 15 kerk avezaath tiel oms brandmelding rpn 088551 088531 088532 088091 inc 39967

112 KERK AVEZAATH TIEL

Latitude: 51.8915184 | Longitude: 5.393779