112 ROGGEL

Ambulance met gepaste spoed naar Roligt in Roggel
Tue, 16 Jul 2019 14:49:40 +0000
a2 roligt roggel 56697
Buitenbrand op Heide in Roggel
Fri, 12 Jul 2019 16:38:01 +0000
p 1 blb-02 br buiten nb uitbreid. risico: normaal heide roggel 234231 234331
Automatisch brandalarm op Koppelstraat in Roggel
Wed, 10 Jul 2019 12:50:56 +0000
p 1 intrekken alarmering: oms autom. melding deseizoenen locatie elivagar koppelstraat roggel
Automatisch brandalarm op Koppelstraat in Roggel
Wed, 10 Jul 2019 12:48:47 +0000
p 1 blb-03 oms autom. melding deseizoenen locatie elivagar koppelstraat roggel 234369
Ambulance met spoed naar Heldensedijk in Roggel
Tue, 09 Jul 2019 14:55:52 +0000
a1 n562 - heldensedijk roggel 54821
aanrijding letsel n562 - heldensedijk roggel
Tue, 09 Jul 2019 14:55:12 +0000
aanrijding letsel n562 - heldensedijk roggel

meer...

Automatisch brandalarm op Koppelstraat in Roggel
Sat, 06 Jul 2019 16:34:01 +0000
p 1 intrekken alarmering: oms autom. melding deseizoenen locatie elivagar koppelstraat roggel
Automatisch brandalarm op Koppelstraat in Roggel
Sat, 06 Jul 2019 16:32:39 +0000
p 1 blb-02 oms autom. melding deseizoenen locatie elivagar koppelstraat roggel 234331 234831
Automatisch brandalarm op Heldensedijk in Roggel
Sat, 29 Jun 2019 15:47:43 +0000
p 1 blb-03 oms autom. melding leistert de- recreatiepark n562 - heldensedijk roggel 234231
Assistentie ambulance op Mortel in Roggel
Wed, 26 Jun 2019 05:33:41 +0000
p 2 blb-01 hv assistentie ambu til assistentie mortel roggel 236136
Ambulance met spoed naar Roggel
Sat, 22 Jun 2019 13:25:58 +0000
a1 n279 li - heythuyserweg roggel 49776
Ambulance met spoed naar Leistertweg in Roggel
Fri, 21 Jun 2019 14:52:51 +0000
a1 leistertweg roggel 49508
Buitenbrand op Molenweg in Roggel
Mon, 17 Jun 2019 16:51:57 +0000
p 1 blb-01 br buiten molenweg roggel 234231
Ambulance met spoed naar N279 in Roggel
Sat, 15 Jun 2019 20:17:09 +0000
a1 n279 li - heythuyser roggel 47783
Assistentie bij reanimatie op Heythuyserweg in Roggel
Sat, 15 Jun 2019 20:17:00 +0000
p 1 blb-02 reanimatie woning n279 li - heythuyserweg roggel 234231
Assistentie bij reanimatie op Molenweg in Roggel
Thu, 13 Jun 2019 18:33:32 +0000
p 1 blb-06 reanimatie molenweg roggel 234231
Ambulance met spoed naar Molenweg in Roggel
Thu, 13 Jun 2019 18:33:23 +0000
a1 molenweg roggel 47208
Ambulance met gepaste spoed naar Heldensedijk in Roggel
Thu, 13 Jun 2019 16:06:46 +0000
a2 n562 - heldensedijk roggel 47171
Ambulance met gepaste spoed naar Heide in Roggel
Tue, 11 Jun 2019 07:18:55 +0000
a2 heide roggel 46454
Stormschade op Ophoven in Roggel
Sat, 08 Jun 2019 14:43:35 +0000
p 2 blb-02 stormschade boom ophoven roggel 234231
Ambulance met gepaste spoed naar Berkenlaan in Roggel
Fri, 07 Jun 2019 12:11:14 +0000
a2 berkenlaan roggel 45486
Ambulance met spoed naar Roggel
Tue, 28 May 2019 06:32:38 +0000
a1 burgemeester mertens roggel 42416
Ambulance naar Roggel
Thu, 23 May 2019 15:26:51 +0000
b1 overleg ivm roggel 41188
Assistentie bij reanimatie op Heldensedijk in Roggel
Thu, 23 May 2019 12:56:24 +0000
p 1 blb-01 reanimatie leistert de- recreatiepark n562 - heldensedijk roggel 234231
Assistentie bij reanimatie op Heldensedijk in Roggel
Thu, 23 May 2019 12:55:56 +0000
p 1 blb-01 reanimatie leistert de- recreatiepark n562 - heldensedijk roggel 234369

112 ROGGEL

Latitude: 51.2666667 | Longitude: 5.9166667